Catering dla przedszkoli i żłobków

Żywienie Najmłodszych to wielka odpowiedzialność

Marago Catering doskonale o tym wiemy i od lat współpracujemy z przedszkolami, żłobkami i szkołami, dbając o zdrowie i dobrą kondycję Najmłodszych.

Każdy niejadek zje nasz obiadek 🙂

Podczas pracy z najbardziej wymagającymi gustami Naszych Milusińskich za kwestie priorytetowe uważamy:

Bezpieczeństwo posiłków

Jakość produktów

Zaufanie dostawców

Zdrowie i apetyt dzieci

Te cztery kluczowe założenia realizujemy poprzez współpracę wyłącznie z zaufanymi lokalnymi dostawcami od początku budowania MARAGO CATERING.

jedrzejewska21 copy

Jakość jest dla nas najważniejsza!

Kontrola jadłospisu prowadzona jest na każdym etapie produkcji przez technologa żywności Kontrola jadłospisu prowadzona jest na każdym etapie produkcji przezdietetyka– nie tylko pod względem prawidłowej gramatury dań - lecz przede wszystkim ich urozmaicenia, składników odżywczych oraz jakości.  

Wiemy także jak ważny jest smak i wygląd dań – szczególnie dla Najmłodszych! Chcemy aby nasze kolorowe, pachnące domową kuchnią posiłki budziły uśmiech na Ich twarzach! Żywienie dzieci to zadanie trudne i bardzo ważne, dlatego podchodzimy do niego od lat pełną odpowiedzialnością.

Sposób realizacji zadania obsługi placówki

Godziny dostaw

Śniadania – dostawa między 7:00 a 9:00 w zależności od preferencji 

Obiad + podwieczorki – dostawa między 10:30 a 12:30 w zależności od preferencji

Realizacja dostawy

Dostawy są realizowane samochodami wyposażonymi w izotermy, a posiłki są umieszczane w pojemnikach termoizolacyjnych, aby utrzymać zalecaną temperaturę wydawanych posiłków.

Kontrola posiłków

Kontrola wydawanych posiłków jest kilku etapowa, którą prowadzi zarówno dietetyk, jak również szef kuchni odpowiedzialny za przygotowanie i wydanie posiłków

Diety specjalne

Poza dietą standardową realizujemy również diety: bezmleczne, bezjajeczne, z ograniczeniem podaży glutenu, a także wegetariańskie

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

ul. Romana Maya 1

62-030 Luboń

Email:

biuro@maragofit.pl

Telefon:

+ 40 509 779 412